O nás

 Společnost KAVA-TRANS s.r.o. je spolehlivý partner

Naše společnost KAVA-TRANS s.r.o má dlouholeté zkušenosti ve vnitrostátní i mezinárodní kamionové dopravě. Jsme Váším spolehlivým partnerem v oblasti dopravy. Pro naši menší dopravní společnost je důležitá vzájemná spolupráce, loajalita, spokojenost a stabilita. Naší předností je osobní jednání, individuální přístup a aktivní nasazení.

 Přepravujte se společností KAVA-TRANS s.r.o.

Zajišťujeme kamionovu přepravu převážně vlastním vozovým parkem. Máme k dispozici plachtové návěsy, friga, cisternu, sólo vozidla aj. Zabýváme se přepravou ADR, i proto jsou všechny naše vozy vybaveny speciální výbavou pro přepravu nebezpečných látek. Vaše zboží přepravíme jak v rámcí České republiky, tak v rámci celé Evropy. V současnosti směřují naše cesty nejčastěji na území Skandinávie (Norsko, Švédsko). Naším zákazníkům zajišujeme i Spediční služby, již se nemusíte starat, jak odvést Vaše zboží. Na základě našich zkušeností a bohatého portfólia silných partnerù, najdeme optimální řešení pro převoz Vašeho zboží.

 Historie naší společnosti

Společnost byla založena v roce 2001 jako Autodoprava Karel Vaněk. Se založením společnosti byl zakoupen první nákladní vůz značky Liaz. Již v roce 2002 se začínáme specializovat na přepravu nákladů ADR. Díky kvalitně odváděné práci a flexibilitě, která byla vždy naší prioritou, společnost rostla. V roce 2007 již společnost vlastnila pět nákladních souprav značky Scania. Koncem roku se Autodoprava Karel Vaněk mění na společnost s ručením omezeným KAVA-TRANS s.r.o.. S rozvojem společnosti přichází nákup dalších souprav, techniky a příslušenství. V současnosti náš vozový park čítá celkem 11 souprav značek Scania, DAF, Volvo, o které se pravidelně starají autorizované servisy. I přes specializaci na ADR, které tvoří většinu dnešních zakázek, Vám přepravíme cokoliv.