Vozový park

 Vozový park – Scania

Naší značkou číslo jedna v nákladní technice jsou vozidla značky Scania. Vozidla určena pro mezinárodní kamionovou dopravu plní emisní normy EURO 5 – EURO 6. Klademe důraz na kvalitní a spolehlivé vozy, na které se můžeme spolehnout. Top výbava. Nejen kvalitní vůz, ale i pohodlí řidičů patří mezi nedílnou součást přepravního procesu. Proto naše nejnovější tahače necháváme vybavit nadstandardní výbavou, aby bylo docíleno maximálního pohodlí pro naše řidiče. Automatická převodovka, retardér, zateplení kabiny, nezávislá klimatizace, lednička, klimatizované ergonomické sedadlo či kávovar i to vše můžete najít v našich vozech. Dále disponujeme vozidly značky Daf.

 Návěsová technika

Společnost KAVA-TRANS s.r.o. disponuje návěsovou technikou převážně značek Krone, Kogel, Schmitz. Můžeme Vám nabídnout přepravu klasickými plachtovými návěsy, chladírenskými návěsy „Frigo“, plachtovým návěsem pro převoz svitků „ Mulda“ a cisternovým návěsem.

 Servisní služby

Aby mohla technika odvádět svou práci, musí o ni být dostatečně pečováno. O servis našeho vozového parku se starají odborníci ze servisů Scania, Volvo a Daf. Každé vozidlo prochází pravidelnými servisními prohlídkami, aby byla zaručena maximální spolehlivost. Jako anděl strážný nad námi hlídkuje na cestách po celé Evropě síť autorizovaných servisů značky Scania.