Kamionová doprava

Hlavní činností naší společnosti KAVA-TRANS s.r.o. je vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava. Specializujeme se na přepravu zboží po České republice a také po celé Evropě. V současnosti je většina našich tras v mezinárodní dopravě orientována na Skandinávii (Norsko, Švédsko).

 

Vnitrostátní kamionová doprava

Naše vozidla přepravují zboží po celé ČR. Poskytujeme přepravy pomocí klasických plachtových návěsů, Sólo vozidel, cisterny. Naším hlavním úsilím je vyjít maximálně vstříc našim stabilním partnerům. Je pro nás cenným přínosem i přeprava spedičního charakteru pro nové zákazníky, máte-li v plánu čas od času něco převést, kontaktujte nás a nechte nás dělat naši práci. Opřete se o stálého partnera.

 

Mezinárodní kamionová doprava

Přepravíme Vaše zboží v rámci celé Evropy se specializací na Skandinávské země. Do zemí Skandinávie s kompletní severskou výbavou. V zimním období je zákonnou povinností mít v Norsku přezutou celou soupravu na zimní pneumatiky M+S a být vybaven sněhovými řetězy. Všechny nákladní soupravy pro MKD společnosti KAVA-TRANS s.r.o. jsou vybaveny touto výbavou. Dále jsou naše tahače Scania vybaveny speciálním zateplením kabiny pro větší komfort našich řidičů. Veškeré přepravy vozovým parkem společnosti KAVA-TRANS s.r.o. jsou pojištěny dle úmluvy CMR. Specializací naší společnosti je přeprava nebezpečných látek, proto jsou všechna vozidla společnosti KAVA-TRANS s.r.o. vybavena speciální výbavou pro přepravu nebezpečných látek, dle platných norem ADR.

 

 Disponujeme

  • Klasickými plachtovými návěsy 13,6 m x 2.48 m x 2.85 m – 34 paletových míst
  • Chladírenskými návěsy „Frigo“ 13,6 m x 2.45 m x 2.7 m – 33 paletových míst
  • Cisternový návěs – čtyři komory Pro přepravu tekutých látek, ADR, žíraviny, L4BH Možnost převážení více komodit naráz, rozdělení nákladu až do 4 komor.
  • Sólo vozidla – plachta 8 m x 2.48 m x 2.85 m – nosnost 15 tun
  • Sólo vozidla – valník 7 m x 2.45 m – nosnost 10 tun