Kamionová doprava

Hlavní činností naší společnosti KAVA-TRANS s.r.o. je vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava. Specializujeme se na přepravu zboží po České republice a také po celé Evropě. Vsoučasnosti je většina našich tras v mezinárodní dopravě orientována na Skandinávii (Norsko, Švédsko).

 Vnitrostátní kamionová doprava

Naše vozidla přepravují zboží po celé ČR. Poskytujeme přepravy pomocí klasických plachtových návěsů, Sólo vozidel, cisterny. Naším hlavním usilím je vyjít maximálně vstříc našim stabilním partnerům. Je pro nás cenným přínosem i přeprava spedičního charakteru pro nové zákazníky, máte-li v plánu čas od času něco převést, kontaktujte nás a nechte nás dělat naši práci, opřete se o stálého partnera a nespoléhejte jen na vytěžováky.

 Mezinárodní kamionová doprava

Přepravíme Vaše zboží v rámci celé Evropy se specilaizací na Skandinávské země. Do zemí Skandinávie s kompletní severskou výbavou. Norská výbava V zimním období je zákonnou poviností mít v Norsku přezutou celou soupravu na zimní pneu M+S a být vybaven sněhovými řetězy, taktéž pro celou soupravu. Všechny nákladní soupravy pro MKD společnosti KAVA-TRANS s.r.o. jsou vybaveny touto výbavou. Dále pak vybavujeme naše tahače Scania speciálním zateplením kabiny pro větší komfort našich řidičů. Pojištění CMR Veškeré přepravy vozovým parkem společnosti KAVA-TRANS s.r.o. jsou pojištěny dle úmluvy CMR. Výbava ADR Specializací naší společnosti je přeprava nebezpečných látek, proto jsou všechna vozidla společnosti KAVA-TRANS s.r.o. vybavena speciální výbavou pro přepravu nebezpečných látek, dle platných norem.

 Disponujeme

Klasickými plachtovými návěsy 13,6 m x 2.48 m x 2.85 m – 34 paletových míst Chladírenskými návěsy „Frigo“ 13,6 m x 2.45 m x 2.7 m – 33 paletových míst Dvoupodlažní chladírenský návěs „Frigo“ 13,6 m x 2.45 m x 2.7 m Plachtový návěs pro přepravu svitků „Mulda“ 13,6 m x 2.48 m x 2.85 m – 33 paletových míst Cisternový návěs – čtyři komory Pro přepravu tekutých látek, ADR, žíraviny, L4BH Možnost převážení více komodit naráz, rozdělení nákladu až do 4 komor. Sólo vozidla – plachta 8 m x 2.48 m x 2.85 m – nosnost 15 tun Sólo vozidla – valník 7 m x 2.45 m – nosnost 10 tun